HİZMETLERİMİZ

THY CORPORATE

KURUMSAL FİRMALARA ÖZEL HAVAYOLU ANLAŞMALARI

ANLAŞMALARI
Turkish Corporate Club ile Türk Hava Yolları kalitesinden ödün vermeden seyahat bütçenizde önemli ölçüde avantajlar sağlayabilirsiniz. Turkish Corporate Club üyelerimizde üyeliklerinin başlaması ile birlikte Türkiye çıkışlı dış hat seferlerinde geçerli belirlenen ücret sınıflarında  anında indirim, özel bagaj hakkı, Turkish Corporate Club Kartı ve sözleşme sonu özel süprizlerden faydalanma avantajlarını sunuyoruz.

Turkish Corporate Club Programının Firmamıza
Sağlayacağı Avantajlar:

Yurtdışı Seyahatlerinizde Özel İndirimler
Üye firmalarımız, Türkiye'den başlayan yurtdışı uçuşlarında özel indirimlerdeen faydalanabilirler.
Business, Ekonomik ve Comfort sınıf ücretlerinin üçünde de geçerli olan indirim oranı, firmanın yıllık toplam uçuş hedefi doğrultusunda  belirlenir. İndirimli ücretler firmanın çalıştığı  acentenin(acentelerin) rezervasyon sistemine otomatik olarak yüklenir; sözleşme imzalanır imzalanmaz uygulanmaya başlanır. Belirlenen uçuş ciro hedefine erişme şartı aranmaz.

Toplam Seyahat Harcamaları Üzerinden Özel Sürprizler
Turkish Corporate Club üyesi firmalarımıza yıl içinde gerçekleştirdikleri iç ve dış hat uçuşları üzerinden cazip "özel sürprizler" verilir. Yıllık uçuş hedefinin tutturulması şartıyla sözleşmede belirlenen oranlara göre verilen özel sürprizler, ödül bilet, ücretsiz upgrade (uçuş sınıfını yükseltme) veya ilave Turkish Corporate Club Kart temini için kullanılabilir.

Türkiye Çıkışlı Seyahatlerinizde Özel Bagaj Hakkı
Turkish Corporate Club indirimli ücretleri kullanılarak yapılan biletlemelerde sunulan bir avantaj olup kabin sınıfı ve varış noktasına bağlı olarak belirlenmiş seviyelerde bilet üzerine otomatik olarak yazmaktadır.

Turkish Corporate Club Kart 
Turkish Corporate Club kartı üye firmalarımıza Türkiyeden başlayan yurtdışı seyahatlerinde BUsiness Class kontuarlarında check-in yapma ve özel yolcu salonlarında (CIP Lounge) faydalanma olanağı verir. Bir firmaya verilecek kart sayısı, hedeflenen seyahat cirosuyla orantılı olarak belirlenir.